| Persoana0piblica0 a întrebat:

Ce vreau eu sa transmit este mai mult un anunt si sper sa intelegeti ce vreau sa spun, am vazut ca aici intra foarte multa lume si l ar vedea mai multe persoane de cat in celelnte locuri unde l-am postat Caut de foarte mult timp un vloger/youtuber. Am in plan niste intamplari auzante si reale despre o persoana care se face rau de ras in stainatate si as vrea sa creez o serie de scurte filmulete in care sa arat prostia rumanului cand se vede in alta tara, filmulete cum au Bromania, Ionut Rusu, Mircea Bravo, Like One si multi altii. Eu nu am un canal de Yt forte dezvolat si sigur daca l-as pune la mine pe canal nu s-ar uita nimeni si nu am nici ustensile de calitate sa filmez si daca este cumva un vloger/yotuber din zona Valcea sau zona apropiata chiar si 100 de km si crede ca este serios si putem lucra impreuna, eu nu cer nimic la schimb vreau doar sa fac publice intamlari adevarate si din cate am povestit la prieteni am vazut ca le place si ma gadesc ca ar fi da bine la public. Este foarte mult de povestit si nu pot povesti aici dar daca vrei mai multe detalii eu va spun. Daca este un vloger care doreste continut pentru canalul sau daca citeste cineva asta si cunoste un vloger va rog frumos sa ma anuntati in cel mai serios mod, multumesc.

4 răspunsuri:
| JoleneSth20 a răspuns:

Cât timp veţi mai promova prostia?

| Persoana0piblica0 explică (pentru JoleneSth20):

Domnule u am vorbit serios am mentonat foarte bune ca eu caut oameni seruosi este vorba de realiatet aici ceea ce s-a inatampat a fost real si peste ceva timi tot tu vei rade la filmuletele postate de mine daca nu ai intelegs ce am avut de spus mai citeste odata dar nu ti da cu parere aiurea!

| JoleneSth20 a răspuns (pentru Persoana0piblica0):

Mai bine fă un filmuleţ despre o carte citită de tine sau despre ceva din care avem ce învăţa. De proști avem parte oriunde mergem, nu e nevoie să ne arăţi tu ceea ce se întâmplă!

| Persoana0piblica0 explică (pentru JoleneSth20):

D aca nu iti place contunutul sunt de parere sa nu mai comentezi au am pus intebarea pentru cineva ma gandeam ca ajut dara daca unii ca tine nu ia in serios asta nu vom evolua nicateri TU NU VEZI CA PE UNII CHIAR ASTA II IERESEAZA DACA EU VOI PUNE CARE SAU CEVA EDUCATIV NIMENI NU SE UITA DACA PUN O PROSTIE TOTI SE UITA NU VEZI SOCIETATEA IN CARE TRAIM da nu o vezi ca mai sunt asa oameni ca tine hate curat