| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce ziceti de filmul Psycho (1960) si de The exorcist (1973)?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The Exorcist l-am vazut cand eram mai mic, acum cativa ani. M-a cam speriat un pic, nefiind atunci obisnuit cu filmele horror. Ti-l recomand, mai ales daca te sperii usor.
Cat despre Psycho, nu l-am vazut (si nici nu intentionez sa o fac), nu sunt fan al filmelor vechi, dar, hei, daca iti plac filmele vechi, uita-te. Vad numai recenzii bune despre el http://www.cinemagia.ro/filme/psycho-10894/ Vizionare placuta!

| GolopențaAdrian explică (pentru Sn4k3):

Si el l-am mai vazut odata the exorcist si vreau sa-l mai vad inca o data

| GolopențaAdrian explică (pentru GolopențaAdrian):

Dar bineinteles cand eram mai mic l-am vazut prima oara

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcist este unul din filmele mele preferate și de asemenea unul dintre cele mai bune filme cu exorcizări realizate până acum, nu mi-au plăcut celelalte filme din serie.
Nu am văzut Psycho.