| bibilica99 a întrebat:

Ce ziceti de serialul doctor who? merita vazut? despre ce este vorba?

9 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Mie una nu imi place deloc pentru ca este destul de sadic.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru Hikari):

E sadic Doctor Who? De ce?
Cred ca nu sti ce spui...

| Hikari a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Asta este parerea mea. happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru Hikari):

Ce intelegi tu prin sadic?

| Hikari a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Nu conteaza.
Las-o balta.

| thealchemist a răspuns:

Merita dar trebuie sa-l vezi de la inceput.
in mare este despre un "doctor" nemuritor, stapin al timpului, care calatoreste in trecut si-n viitor incercind sa salveze lumea.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Serialul e super. Eu l-am vazut pe tot si sunt 7 sezoane. Ador acest filmul serial.
Ultimul lord al timpului de pe planeta Galifrey are o cabina telefonica din Londra anilor 1940 care e de fapt o masina ce calatoreste in spatiu si timp. De multe ori are o asistenta dar sunt episoade cand nu e asa. In fiecare episod el se lupta cu diversi extrateresti asa ca el. Povestea e mai lunga poti sa cauti pe google sa vezi care e faza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un fel de telenovela produsa de britanici, are mare succes pe la ei, sa zic asa e un fel de serial asemanator cu Smallville.

| bradborn13 a răspuns:

Hikari daca nu sti despre ce este vorba mai bine taci.
Serialul Doctor Who este unul SF, nu este de loc sadic, este chiar fascinant, din multe privinte.Eu sunt un fan si ti-l recomand cu placere.