| andrei123145632 a întrebat:

Cei care se uita la attack on titans, pana la urma mikasa moare? Isi va dea seama vreodata eren de sentimentele ei fata de el?

Răspuns Câştigător
| Skyfest a răspuns:

Nu,mikasa va muri, dar eren va fi alaturi de ia, spunindu-i lui ca il iubeste, si mikasa moare. Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te uiti? laughing

| Skyfest a răspuns (pentru anonim_4396):

El vrea sa stie ce va fi mai departe.

| Cristea468 a răspuns:

Eren și-a dat seama deja că mikasa are sentimente pentru el în episodul în care îi înfășoară eșarfa la gât, cât despre moartea ei nu știu detalii

| Miksha a răspuns:

La momentul actual (manga capitolul 105) Mikasa inca este in viata, Eren deja si-a dat seama la sfarsitul sezonul 2 din anime (cand ii infasoara esarfa din nou etc.)