| A02Sniper a întrebat:

Cei care stati in seara asta acasa, la ce filme va uitati?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Saw 7 ala e ultimul si merita vazut

| A02Sniper explică (pentru mgtow):

Am vazut doar primele 5 si nu m-au impresionat deloc, e mai mult scarbos decat sa fie de groaza. Poate asta e mai reusit.

| octav005 a răspuns (pentru mgtow):

A aparut?

| mgtow a răspuns (pentru octav005):

Din 2010 a aparut

| octav005 a răspuns (pentru mgtow):

Da, stai am gresit, credeam ca este ultimul de anul asta. saw8

| RAY a răspuns:

Cred ca unu de groaza

| faramatania a răspuns:

Nine Lives (2016),Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) & Assassin's Creed (2016)

| AFR81 a răspuns:

Daca ma hotarasc, pana la urma, sa vizionez un film in noaptea asta, o sa aleg dintre:
Enemy at the Gates
Hacksaw Ridge

| vocea a răspuns:

Salut, o sa ma uit la unul de groaza.

| FaraNumePls a răspuns:

Eu mă voi distra toată noaptea, nu cred că mă voi uita la ceva.
PS:La multi ani tuturor celor de pe TPU.ro, mai ales celor care îmi răspundeți la întrebările mele ciudate și dubioase rolling on the floor
:*

| Iunix a răspuns:

Mă uit la reclame, uneori mai întrerup reclamele cu câte un film.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Filme cu bautura si mancare laughing

| mgtow a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Bad moms ala iti apartine

| Niklauss a răspuns:

Mai degraba la un serial ca am rămas in urma cu unele dar eu o sa joc LOL ca de ce nu.

LA MULTI ANI SNIPER!

| A02Sniper explică (pentru Niklauss):

La multi ani Niklauss!

| presus a răspuns:

Wrong Turn

| Aslam a răspuns:

Sultan. happy

| Mary012 a răspuns:

Ce filme? Dansam tata!

| Stefanismyname a răspuns:

Eu m-am uitat la San Andreas, Flacarica si cu State-Vacanta la Nisa,, ziua z, Nunta a la grec2, get hard, this is the end...

| 7iulie a răspuns:

Nu stiu dar unul in care actiunea se petrece tot de Anul nou.