| anonim_4396 a întrebat:

Cei care urmăriți: ce părere aveți despre emisiunea "Dispăruți fără urmă" difuzată pe TVR?
Mie mi se pare o emisiune interesantă, ușor asemănătoare cu "Urmărire generală" difuzată pe PRO TV acum mulți ani.
Și prezentatorul Rafael Udriște este un jurnalist competent, profesionist, carismatic și foarte prezentabil. ❤

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Îmi place, mai ales când in unele cazuri anchetează mai bine decât poliția

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Crezi ca emisiunile de genu sunt reale? Cei disparuti fara urma daca sunt tineri is racolate pentru traficul de carne vie sau trafic de organe, cei mai invarsta probabil sunt decedati.
Si eu am disparut fara urma, iar acu nu exista cine sa ma caute

| DonEduardo a răspuns:

Sunt de acord cu tine.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cred că sunt cazuri reale cu oamenii simpli
Îmi i-au bicicleta și vine eu după tine, stai așa sa termin cafeaua asta, acum vin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ai ce sa ma cauti imi place sa dispar in noapte, dar stii ce e culmea : sa fugi de acasa cand traiesti singur laughing.
Toate emisiunile sunt facute doar pentru rating, Crezi ca Tradati din Dragoste sau ochii de umbra (numai stiu exact cum se numeste) cu Ernest este real?
Maxim ce fac prezentatorii e sa prezinte intr-un mod mai prietenos cu publicul informatiile deja existente in arhivele politiei dar nicidecum sa faca ei noi descoperiri