| Blastphemy a întrebat:

Cel mai bun film pe care l-ați văzut?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

The insider 1999, The best offer 2013, The master 2012, DragonHeart 1996, The Illusionist 2006, The Notebook 2004, The Pianist 2002, Braveheart 1995, Pearl Harbor 2001, War Horse 2011, Men of Honor 2000, The Shawshank Redemption 1994, The Prestige 2006, The Legend of 1900 - 1998, Reservoir Dogs 1992, Unforgiven 1992, Inception 2010, Forrest Gump 1994, The Silence of the Lambs 1991, The Departed 2006, Good Will Hunting 1997.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Saw

| PersonajFictiv a răspuns:

Kingdom of Heaven / Gladiator.

| CleanHeart a răspuns:

The pianist, la vitta e bella

| Blastphemy explică (pentru CleanHeart):

Nici la ora asta n-am mai văzut The Pianist. Shame on me.laughing

| CleanHeart a răspuns (pentru Blastphemy):

Uite-te la el, ii mortal

| Blastphemy explică (pentru CleanHeart):

Normal că mă voi uita. Der ceva timp mi-am propus să văd tot ce-i bun și n-am avut ocazia să urmăresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Godfather (Nasul) 1972

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni

| leapșa a răspuns:

Nu am un film preferat, dar pot enumera cateva dintre favoritele mele:
 Amadeus
 Schindler's List
Seria "The Godfather"
12 Years a Slave
 The Gladiator

| Zurelin a răspuns:

Recoman:
-Allied (2016)
-Equalizer
-MadMax
-Ben-Hur
-Saving Private Ryan
-Bridge of spies
-Son of Saul (Saul Fia, film unguresc)
-Public enemy
-The Shawshank Redemption
- Braveheart
- Snatch
-Alien (seria)
-The Rise of Evil (Hitler)

| Neagug27 a răspuns:

X-men. Toate parțile...

| GavrilGabriel1999 a răspuns:

I'm Gabriel(eu sunt Gabriel) film creştin

| MiyukiChan a răspuns:

IT!

| Blastphemy explică (pentru MiyukiChan):

Subtitrat de mine. happy Nu mi s-a părut cine știe ce și nu cred că merită nota pe care o are pe IMDb.

| Bucovanu_Mihai_1998 a răspuns:

Cel mai bun film vazut de mine a fost ghajini si il recomand la toata lumea

| Blastphemy explică (pentru Bucovanu_Mihai_1998):

E doar un Boyka wannabe.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Bucovanu_Mihai_1998):

Esti prea mic copile sa intelegi ce este acela un film bun.

| Bucovanu_Mihai_1998 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Atunci spune-mi tu un film bun

| Blastphemy explică (pentru Bucovanu_Mihai_1998):

În general, ce are peste nota 8 pe IMDb. Chiar și mai puțin. Nu e întotdeauna valabilă notarea (este una mai degrabă subiectivă) dar de multe ori este valabilă.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Bucovanu_Mihai_1998):

Nu le-ai vazut mai sus? vezi ca am vost votat cu cel mai bun raspuns. Ai putea sa vezi si Rise of the Planet of the Apes 2011, Dawn of the Planet of the Apes 2014, War for the Planet of the Apes 2017 o trilogie pana in acest moment care este foarte buna. Dar ai putea sa te uiti si la restul filmelor pe care le-am spus si am fost votat cel mai bun raspuns. Le gasesti mai sus.

| Blastphemy explică (pentru CatalinVictor1985):

Mersi că mi-ai amintit de War for the Planet of the Apes 2017!