| Moga-paulescu_Antonio_1989 a întrebat:

Cel mai de groaza film din lume

funda

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știi cum e? Cât timp ești copil, aproape orice film horror îl consideri a fi înspăimântător...
Pe parcurs ce te maturizezi, totul se limitează, adică ajunge să te înspăimânte (poate!) numai muzica filmului, ori sunetele alea ciudate care pregătesc acțiunea și fac să ți se ridice, părul pe mână (eh, cine are!);))
Încearcă vizonarea unuia mai nou:
Voodoo Possession, 2014

Apoi, un filmuleț mai scurt:
https://www.youtube.com/watch?v=1gLpg3FERXY

Să le privești în ordinea dată, pentru a înțelege că sunt doar... filme. :)) :))

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3 D (2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Insidious 1 și 2 (2010/2013),Case 39 (2009),Sinister (2012)...

| Nejmoq a răspuns:

Barbie.

| deeamaria a răspuns:

Insidious

| Orr_Cosmin_2000 a răspuns:

Grudge 1.2. etc. Vineri 13.