| Mark_3488 a întrebat:

Cel mai tare film dupa parerea voastra... happy

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun film din istorie e Titanic... punct!
Este ceva sa te poti uita la un film de 20 de ori, si sa nu te plictisesti!

| maryellen91 a răspuns:

Piratii din caraibe

| Mari1997Titanic a răspuns:

Titanic este cel mai bun Forever

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Scary movie in care joaca vanesa morgan sau ceva de genu era numele ei

mie mise pare cel mai tare
dar mai is si alea 3d super

funda?:X
plz

| Jrroxy a răspuns:

Pentru mine cel mai tere film este vechiul film,,Titanic",dar si filmele,, Never sau never" si,, Step Up 3D" :*

| narutohokage_2642 a răspuns:

Mark, trebuie sa recunosc faptul ca "Titanic" cel care a primit 3 globuri de aur printre multe alte nominalizari mi-a dat lacrimile primele 3-4 ori cand l-am vazut (ultima data cand aveam 13 ani) dar chiar si acum cred ca mi-ar m-ai curge o lacrima pe obraz la acel final trist! Este un film de legenda!
Sayonara!

| Daniela89 a răspuns:

Mie "Blood diamond " mi-a placut foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Requiem for A Dream. Ti-l recomand!

| Mark_3488 explică:

Hachiko: A Dog's Story... v-il recomand... am plans happy

| radumuntean a răspuns:

Law abiding citizen.