| GolopențaAdrian a întrebat:

Cele mai bune aplicatii de vazut filme si seriale pe android? Gen cum a fost Terrarium TV care este inchis de ceva vreme!

26 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Netflix

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

La asta trebuie să plătești ca să vezi ceva!

| suntserios a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Asa si?
Nu asa e corect? Sa platesti si nu sa piratezi

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Pai eu de obicei vad online sau piratat! Pe Netflix trebuie să plătești și nu găsești mai multe seriale sau filme ca pe unele site-uri piratate cum zici tu

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Pe unele site-uri online care văd eu sunt mai multe decat pe Netflix și eu vorbesc de telefon în principiu acum

| suntserios a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Si de ce am incuraja pirateria?

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Nu zic că e un lucru perfect dar e mai avantajos pentru cei care nu vor să plătească!

| suntserios a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Faptul ca tu nu vrei sa platesti tu piraterie se numeste si tot furt de continut e la urma urmei pentru cei care posteaza.

Cine nu vrea sa plateasca are la dispozitie platorme cu content gratuit, Youtube, tiktok, Instagram

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Fiecare cum poate face!

| suntserios a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ce sa zic, noroc ca nu esti creator de continut si nu iti fura lumea munca... ai avea alta parere

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Eu oricum nu piratez dar mă uit la conținut de ăsta!

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Probabil că nici eu nu aș fi de acord dar acum eu ma folosecsc de acest conținut și cred că și alții dar poate unele sunt și cu acord de copyright

Răspuns utilizator avertizat
| GolopențaAdrian explică (pentru Bubico2022):

Da exact ma folosesc de marfa lor dar nu o pun eu pe tava! In alte tari au alte venituri isi permit sa plateasca pe Netfix

Răspuns utilizator avertizat
| GolopențaAdrian explică (pentru Bubico2022):

Prin 2012 era ceva cu un tratat care afecta si pirateria numit ACTA

| GolopențaAdrian explică (pentru Bubico2022):

Eu sunt convins ca cea mai mare din cei de pe acest site folosesc marfa piratata de altii ca sa vada filme, seriale si jocuri! Ca in Romania nu ai salar de 2000 de euro

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu intru pe Google și scriu numele filmului.
Am popcorn time pe PC și intru pe el.

Răspuns utilizator avertizat
| hellokitty998 a răspuns:

Mediabox
popcorn time

| dullcat a răspuns (pentru hellokitty998):

Popcorn time mergea cam greu cand o foloseam eu acum cativa ani.A devenit aplicatia mai buna intre timp?

| VeziHD a răspuns:

Aplicația VeziHD.ro ( https://vezihd.ro/ )

| GolopențaAdrian explică (pentru VeziHD):

De aplicația asta nu am știut! Mulțumesc!