| Moon1997 a întrebat:

Cele mai tari filme de comedie plss? laughing)

Răspuns Câştigător
| Moon1997 explică:

Uita-te la,, Un chihuahua de Beberly Hills''-Toate filmele(1, 2,3, si 4 cred ca este)
Sau,, Tais-toi!''. Mori de ras.Se mai numeste si,, Ruby & Quentin''

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

American Ultra (2015),Mike And Dave Need Wedding Dates (2016),Dope (2015),Ted 1,2 (2012/2015),Sisters (2015),Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016),Spy (2015),Swiss Army Man (2016),Jean-Claude Van Johnson (2016),Sundown (2016),War Dogs (2016),Why Him? (2016),The Young Offenders (2016),All Nighter (2017), I Don't Feel At Home In This World Anymore (2017),The Nice Guys (2016),Redirected (2014),Sisters (2015),Keeping Up With The Joneses (2016),Popstar: Never Stop Never Stopping (2016),Nine Lives (2016),Masterminds (2016),Fist Fight (2017)

| 393Dan a răspuns:

Wedding Crashers, The Internship, American Pie (1-3, reunion) - preferatele mele. Altele care-mi plac si imi aduc aminte la moment: Norbit, I spy, Bandidas, National security, Bad boys (1-2), umm...I love you man, Chuck and Larry, Bruce almighty (legenda), The ugly truth, The other guys, Good luck chuck (o asta-i bun, recomand, daca inca nu l-ai vazut).

| 393Dan a răspuns (pentru 393Dan):

De asemenea: 21 Jump street (1-2) si 17 again, foarte bune filmele.

| Daniel9988 a răspuns:

Cum au fost?

| Moon1997 explică (pentru Daniel9988):

Super multumesc

| Daniel9988 a răspuns (pentru Moon1997):

Nu ai pentru ce! Mai incearca si,, Ace Ventura''...Asta daca nu l-ai vazut deja.Vezi ca sunt mai multe versiuni, ti le recomand pe toate.Sau filmul,, Bethoveen''...Este o comedie de actiune.Bine,nu cred ca mai are rost sa iti zic de seria,, Singur acasa'', dar vreau sa te atentionez ca a aparut deja filmul nr. 5, in curand apare si 6.

| DavidoffUser a răspuns:

Romania anilor 2000.

| Fancyuiop a răspuns:

Vin cu unele românești :Nea Mărin Miliardar, sau episoadele BD-la munte și la mare.