| katalinuzza a întrebat:

Cere este vedeta ta preferata?

7 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Paula Seling

| Lynna a răspuns:

Vedeta mea preferata este Maite Perroni. Este o actrita sud-americana.

| thunderstruck13 a răspuns:

Eu o apreciez foarte mult pe Pink. Ei bine, imi place la ea faptul ca nu are fite, este rebela si muzica ei este grozava. Este non-conformista, si vede ce este real; da, si de curand are si o fetita!:X Ma rog, Alecia Moore este vedeta mea favorita.

| Depay a răspuns:

Depinde la ce te referi... Daca e vorba de fotbal sau filme! Dar eu voi spune mai multe!
Fotbal : Cristiano Ronaldo
Tenelovele : Maite Perroni
Muzica : Puya, Vescan, Bug Mafia
Filme : Van Dam
Wrestling : John Cena, Randy Orton, Rey Misteryo
Funda pls?

| Daredevil1998 a răspuns:

Muzicaabig grinownstait,12 Stones,filme:dwayne johnson,fotbal:Fernando Torres,ufc:brock lesnar,wrestling:john cena,miz,r-truth,stone cold, telenovele:hmmm, toate bunaciunile din Auroralaughing

| Jamie a răspuns:

Lady gaga my idol

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Am ffff multe vedet preferate dar 3 sunt cei mai importanti:robert pattison.kristen stwart si taylor lutner iii adooorrr.