| Narfundo a întrebat:

Ceva filme bune legate de sfarsitu lumii, zombie sau o invazie de extraterestrii mai stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-2012
-Armageddon
-Centrul Pamantului
-Skyline
-Razboiul Lumilor
-Cowboys & Aliens
-I am Number Four
-Iron Sky
-The Darkest Hour

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfera. Mai frumos ca asta poate doar From Dusk Till Dawn al lui Tarantino sa imi fi placut...
Nu ca zic, dar ce au zombie cu sfarsitul lumii si extraterestrii? Ai vazut cam mult Battlestar Galactica si te-au speriat Cylonii, sau ti-au placut LMFAO si nu stiai de ce 28 de zile mai tarziu lumea s-a plictisit de videoclipul lor?

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Zombie apocalypse:redemption
land of the dead

| DexterCLICK a răspuns:

The walking dead... e un serial foarte tare in genu astawinking...