| maria999 a întrebat:

Ceva filme interesante de actiune?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Elysium si pacific rim

| DenisIonut01 a răspuns:

Cascaval,margarina,branza

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Îţi sugerez să intri online la secţiunea Acţiune şi să vezi dacă e ceva pe placul tău. Eu îţi pot recomanda Fast and Furious, The Purge, Insidious şi Wrong Turn.

Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Friday 13 th 2009.
Nu e neaparat actiune dar e misto!

| Miiku a răspuns:

King Kong, Hunger Games, Riddick, Pacific Rim. Sper ca te-am ajutat. happy

| Yahweh a răspuns:

Buna, gasesti aici o lista de filme foarte bune de actiune, le poti vedea online hd cu subtitrare gratis : http://frapex.ro/category/filme-artistice/actiune

| JINKAZAMA001 a răspuns:

Iti sugerez sa intri pe noua sute nouazeci ro(se scrie cu cifre ) iar de acolo poti sa te la filme de actiune gratuite!

| Mihaila_Emilian_1998 a răspuns:

Doar comedie Paul marele Politist Actiune+comedie mai pe la centru