| love1996 a întrebat:

Ceva seriale cu supranatural, mai de doame ajuta?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Mai vechi, mai noi? Crazyhead, American Horror Story, Penny Dreadful, The Haunting of Hill House. Mai multe idei găsești aici
https://www.imdb.com/......arch/title

| love1996 explică (pentru Raven):

Ma interesa unu care nu a fost anulat doar ce am terminat Lucifer si ma doare inima ca nu are continuare. De la sezonul 3?

| Raven a răspuns (pentru love1996):

Te-ai uitat la Supernatural? E unul dintre cele mai longevive seriale.
Penny Dredful s-a încheiat, n-a fost anulat.
American Horror Story rezistă din 2011.
Celelalte sunt prea noi ca să știm dacă nu vor fi cumva anulate, chestie care se întâmplă destul de des cu serialele apărute în ultima vreme. De exemplu, mi-au plăcut Grimm, Lost Girl și Midnight, Texas dar din păcate au fost întrerupte după 6, 5, respectiv 2 sezoane.

| love1996 explică (pentru Raven):

American horror story nu mi-a placut r prea ciudat chiar si pentru mine Grimm vazut placut adorat de mine. Iar pe restul in afara de Supernatural nu le-am vazut Sam si Deen?

10 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Supernatural
nu supRA ci supER
https://www.imdb.com/title/tt0460681/
o sa ai ce vedea la el, are 15 sezoane si inca nu pare ca o sa fie inchis prea curand

| Raven a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

S-a referit la seriale cu supranatural/paranormal, nu la serialul Supernatural

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Raven):

Si ala nu se incadreaza?!? de ce?

| Raven a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Se încadrează, mi s-a părut doar că i-ai corectat întrebarea, de aceea am făcut precizarea. Și eu am avut inițial impresia că a cerut seriale ca Supernatural, de aceea nu i l-am recomandat din prima, oricum, l-a văzut.

| love1996 explică (pentru CarcotasulVesel):

L-am vazut

| kimby a răspuns:

Salut! Poti gasi aici diverse liste cu seriale. Iti las unul cu vrajitoare, am vazut multe dintre cele de pe lista si sunt bune. https://trendygirl.ro/distractie/top-seriale-cu-vrajitoare/151

| love1996 explică (pentru kimby):

Mersi mult am la ce ma uita in seara asta