| nastasevioleta a întrebat:

Ceva seriale foarte bune? M-am uitat pana acum la One tree hill,90210, Vampire diaries,The secret circle,Gossip girl,Lost,Pretty little liars,Grey's Anatomy,House,Csi New York,The American Horror Story,Suburgatory,Neveste disperate,The O.c., Two and a half men big grin Mersi muult.

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti Kyle Xy.

4 răspunsuri:
| PinkCupcake a răspuns:

True Blood

| Dontsmile a răspuns:

Prison breakwinking THE BEST!

| Anabelle9 a răspuns:

hmm..cam la astea ma uit si eu; incearca si Teen wolf si new girl

| DedeAlexa02 a răspuns:

Mie imi placee Teen Wolf -eu ma uit pe vplay la el. ti'l recomand