| TOOL a întrebat:

Ceva seriale gen Creepshow (2019)? Am inteles ca si Black Mirror e episodic, dar e mai mult thriller drama, decat horror si nu prea ma atrage thriller-ul.

2 răspunsuri:
| SfatBun a răspuns:

Te-am prins cu filmele horror, le iubesc, cele mai bune sunt cele asiatice. Pe Netflix: iti recomandam două seriale unul cu monștri și unul cu zombii. CASA DULCE CASA e un serial cu diferiți monștrii și oameni malefici, e un serial scurt de 10 episoade aproximativ 50 minute fiecare. REGATUL tot pe Netflix este un serial destul de Lungulețu dar foarte fain și captivant, este vorba despre Korea veche dar cu zombii, e un serial cu multă tactica, poveste și lupte cu ninja vs zombii. Dacă vrei și un film tot pe Netflix iti recomand ALIVE este un film cu tactica și actiune. Vizionare placutahappy

| TOOL explică (pentru SfatBun):

Ma tatii eu caut seriale episodice (n-au legatura episoadele intre ele) am vazut cateva episoade din Black mirror pana la urma