| YoungLuckyFriendly a întrebat:

Chiar va fi un sarut Damon+Elena si Caroline+Klaus in episodul 7 din "The vampire diaries"? Astept raspunsuri! Va multumesc tuturor! big grin

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

După cât am văzut în Promo, nu apărea niciun sărut, dar apoi am văzut alt filmuleţ referitor la sezonul 7 şi acolo părea ca urmau să se sărute. Nu ştiu dacă acest lucru este adevărat, dar aş vrea ca Elena să se sărute cu Damon. În schimb, nu aş vrea ca, Caroline să se sărute cu Klaus. Acum să fim serioşi, Tyler e mult mai hot happy

| YoungLuckyFriendly explică (pentru mariacris98):

Da... sunt in toate de acord cu tine.Multumesc