| PaPi a întrebat:

Cin a privit filmul "2012"? Eu sunt abia la jumatatea filmului si incep sa cred ca ieri a fost doar inceputul sfarsitului...

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| YuukiYou a răspuns:

Te referi la cutremurele+tsunami din japonia? da, si eu m-am gandit la film
dupa cum s-a si anuntat la stiri, vor urma cateva cutremure, inclusiv la noi in tara, dar asta nu inseamna ca in 2012 vom ajunge chiar ca in film!
deci nu te speria! desi...eu simt ca ceva nu e in regula...big grin

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

2012 este un film!
...nu tebuie sa te alarmezi de la un cutremur... poti sa te alarmezi de la un cutremur + tsunami

mda...ok. alarmeaza-te!

| Shopiaalin a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva
gandeste-te ce scrie si in biblie nu la ce vezi intr-un film
si in plus sa si spus ca in 2012 nu va si sfarsitul!