| allaavis a întrebat:

Cine a privit serialul "dexter"? merita vazut? ...impresii...

Răspuns Câştigător
| stefan22 a răspuns:

Merita vazut! Mi-au placut umorul negru, subtilitatile, suspansul si mai ales monologurile si replicile lui Dexter, care reprezinta un punct forte al serialului.
Michael C. Hall e actorul care da viata unui personaj incredibil de complex si de surprinzator, un personaj inteligent, care are in permanenta asupra lui o latura intunecata si o latura pozitiva.
Concluzia este ca nu e un serial pentru toti, e destul de dur si iti trebuie un anume simt al umorului sa poti aprecia unele faze, dar daca te incadrezi in "acea categorie" nu vei fi dezamagita.

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Da, merită văzut. Unul din serialele mele favorite, alături de Game of Thrones, Spartacus şi Breaking Bad.

| Dumnezău a răspuns (pentru Paulla):

Si pe tine te-a prins febra traficantilor? Welcome to the club! Totusi, doar Walt si Dexter ascund lucrusoare prin ventilatie, sau o sa mai gasesc la inca unul cu ceva de ascuns clisee din astea?

| Alexa843 a răspuns:

Da e destul de captivant acest serial.