| SudHop99 a întrebat:

Cine a trecut in semifinala a 2-a? la romanii au talent funda

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

A trecut fetita cu pianul, locul 1, apoi FiatLux, corul care danseaza si canta pe mai multe voci, foarte frumos, si la alegerea juriului, trupa de dans Who's Going To Stop Us, au dansat foarte bine, cu trambuline, frumos. Locul 4 au primit copilasii care dansau in pereche, Mihai si Alina parca le spune, au dansat frumos, dar nu au impresionat cu nimic, atat doar ca sunt copii.

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Pe primul loc a fost corul fiat lux, pe locul 2 a fost Diana Caldaranu si pe locul 3 a fost WhoGonStopU. Pupicilove struck

| alexs99 a răspuns:

In semifinala a 2-a au trecut corul FiatLux, Diana Caldararu si trupa WhoGonStopUs.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Îi ai pe toţi care au trecut aici,
http://www.gandul.info/......t-10738071
O zi bună!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

A trecut Diana Caldararu(fata care canta la pian), Trupa de dans WhoGonStopUs si corul Fiat Lux (cei care cantau, sopranii)winking Pa pa!

| Eudaimonia a răspuns:

Corul Fiat Lux, Diana Caldararu, WhoGonStopUs

| elenaelly1234 a răspuns:

Locul 1-->corul FIAT LUX
locul2-->Diana Caldararu
locul 3-->WhoGonStopUs
fundita?:*:* :*