| gemeni6226 a întrebat:

Cine a vazut filmul?
https://www.youtube.com/watch?v=_2D2W2hvbK4
pareri?

Răspuns Câştigător
| annneamary a răspuns:

Este un film frumos, merita vazut aceasta este partea 1 mai are inca 2 parti http://www.filmeonline2013.biz/50-de-umbre-ale-lui-grey-2015/

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fan al filmelor romantice.
Dar mi-a placut The Illusionist (2006)
Genial film.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, cu siguranță o să îți placă și altele două:
Death Defying Acts (2007) și The Prestige (2006)

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Nu e deloc romantic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Inseamna ca nu l-ai vazut.
E mai ok decat alea in care aia se pupa tot filmul.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu l-am vazut am vazut doar trailerul cineva mi-a zis ca e foarte erotica, ca un el vrea sa innebuneasca un ea din punct de vedere sexual, atit si nimic mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu e nimic erotic.
http://www.cinemagia.ro/filme/the-illusionist-iluzionistul-13635/
Citeste descrierea filmului.
Vezi si ce gen e.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai zis ca nu esti fan al filmelor romatice.La care eu am zis ca filmul cele 50 nuante ale griului nu e romantic ci erotic.Nu vorbeam de filmul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Pai spune asa!
E cam naspa filmul ala.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de parere.Nu l-am vazut am vazut doar trailerul dar eram curioasa de pareri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itaaaa, la ce se uita mamaiaaaaa.
Te mai uzi la menopauza?

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

La 54 de ani o femeie inca nu e mamaie-esti foarte innapoiat dragul meu-atit despre cultura ta in materie erotica. Poate habar nu ai dar femeile, ma refer la cele sanatoase, au viata sexuala pana la moarte, doar boala poate sa le ia dorinta, pentru ca a face sex inseamna sanatate si dorinta de a trai plus ca ai un partener cu care ti-e drag sa faci dragoste.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

In alta ordine de idei nu stiu ce te deranjeaza viata mea intima? poate esti frustrat ca tu nu ai?