| andreussa a întrebat:

Cine a vazut filmul,, LOL"? Ce parere aveti despre film?

3 răspunsuri:
| Bemineever a răspuns:

Ador stilul lor de viata de liceu! Si conexiunea dintre Lola[Miley Cyrus]si mama ei[Demi Moore] in legatura cu orice.Ador povestea de dragoste inceputa dintr'o prietenie dintre Lola si Kyle[Douglas Booth]. Cuplul este perfect dupa parerea mea...sunt perfecti si..frumosi laughing! Sper sa te uiti daca nu te'ai uitat deja..eu ti'l recomand cu cea mai mare placere! Nu vei regreta!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu e cine stie ce.

| Anananaaaa a răspuns:

E super fain. si n-are nici o treaba ca e cu miley sau asa. e super okbatting eyelashes