| lovethesky a întrebat:

Cine a vazut filmul The Exorcist (1973)?
Este fain?

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu,nu este, prea vechi și depășit, penibil.Mai bine vezi Scary Movie 2.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Iti dai seama ca nu are cine stie ce efecte, fiind din 73
e destul de bun filmul in general, dar nu prea o sa te sperie

| andrei1237 a răspuns:

Este filmul meu horror preferat.Ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de speriat(daca asta intelegi tu prin fain atunci da e FAIN ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

:0

| Goooogle a răspuns:

Este bun avand in vedere ca este un film destul de vechi... povestea este un buna!

| DnFn a răspuns:

E superb.happy

| zoltan119 a răspuns:

Se spune ca este unul din cele mai bune filme horror aparute vreodata. Am vazut filmul si sunt complet de acord cu acest argument happy

| denysuka16 a răspuns:

e fain dar e de horror mie imi place sunt o mare fana a filmelor horror uitat-e dar s-ar putea sa iti fie frica dupa ce l-ai vizionate :*

| Denissuka a răspuns:

E horror. daca esti pe genul horror e clar ca e fain laughing merita sa te uiti. Multi zic ca e de speriat, dar eu sincera sa fiu m-am uitat singura dupa 00:00 si n-am murit happy Eu zic sa te uiti. Vizionare placuta, in orice caz! happy

| HaloGenX23 a răspuns:

Este horor! E bun filmu. Funda?!