| AlexaMaxii a întrebat:

Cine a văzut MOTHER'S DAY (film)? ..Conține scene sau ceva?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ce fel de scene? Toate filmele au scene.

E PG-13, deci pot sa se uite si copiii impreuna cu parintii.
Ca scene, e o scena in care o femeie e filmata in bikini, se folosesc cuvintele boobs, tits, stripper. Niste femei vor sa combine un barbat vaduv cu o tipa "sexy", se foloseste cuvantul vagina. O femeie incearca sa-si ascunda orientarea sexuala (homosexuala) de parintii ei. Un baiat poarta un costum de leu intors si astfel coada e in fata.
Se folosesc "damn" si "hell" se spune cel putin odata "***/shitty" si se foloseste "***" intr-un mod non-sexual.
Scene intr-un bar, dar scene in care sa se consume bauturi alcoolice nu prea sunt.
Sunt mai multe povesti, parinti care divorteaza, un parinte care are grija de un copil singur.
Mama unei femei homosexuale nu accepta orientarea ei sexuala.
In general se promoveaza toleranta si intelegerea.

Cam astea sunt scenele care s-ar putea sa necesite explicatii in caz ca se uita un copil.