| vladimirovici a întrebat:

Cine a vazut serialul nou robotzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni.fiindca apare pe la 11 pe siteul lor!
...de asemenea incep sa fie enervanti!, ba pun videourile pe youtube, ba le scot! ...baremi sa se hotareasca odata pentru tot-deauna!

| CM7YRE a răspuns:

Nimeni ca n-a aparut inca happy

| onyka a răspuns:

Serialul care apare in seara asta si anume episodul 7 ...pai inca nu a aparut cred ca intarzie putin cei de la creativemonkeyz. Trebuie sa ii intelegem nu e chiar foarte usor sa faci ce fac ei! oricum de abia astept sa il vadhappy:X!

| onyka a răspuns:

EEuuu l-am vazut aseara pe la 11-12...e amuzant se numeste TRATAMENT...tonguetongue mo e ''doctroul'' sa zic asa si foca este ''bolnaviorul''. Mie mi-a placut cand i-a zis mo lu foca '' Si de ce iti curge mazga aia nucleara din ''bornau'' laughingrolling on the floor)!tongue si cand l-a facut mo pe foca ''infectatule''; ''zombalaule'' laughing! e super. Daca esti fan robotzi trebuie sa il vezi tongue!

| OptimusPrime a răspuns:

Care? 7 nici nu a aparut.Eu le-am vazut pe toate.

| alexw_3025 a răspuns:

Gaboomart ma speli.

| alexw_3025 a răspuns:

Gaboomart cf we mafiotule

| alexw_3025 a răspuns:

Gaboom ce faci mafiotule?

| gaboomart a răspuns:

Nimenidevil