| AhKee a întrebat:

Cine a văzut toate episoadele din We Got Married? Îmi poate spune cineva care au fost cuplurile cele mai drăguţe şi mai plăcute? happy Aş vrea să mă uit şi eu la alte cupluri din WGM, căci până acum am văzut doar Goguma couple [YongSeo couple]. Mulţumesc.

1 răspuns:
| alessia_7452 a răspuns:

Scuipa-te in mana de 2 ori incet.2.Spune cuvantul mana o data.3.Tine iochii inchisi apoi spune ce creyi despre tine.4.scrie acest lucru si la alte 5 teste si la alte 2 jocuri.5.Dute la o oglinda si tine ochii inchisi cu fata spre ea si spune catii ani ai si cum te cheama iar apoi deschide ochii si uitate in oglinda.Vei vedea ceva special si magic