| GirlWithBrownEyes a întrebat:

Cine adora Jurnalele vampirilor scrietihappy ce parere aveti despre serial? Cine va place Damon sau Stefan? si mai ales cine a citit cartile Damon moare dupa ce e muscat de Tyler?

5 răspunsuri:
| Lexii a răspuns:

Imi plac amandoi. dar totusi Damon ramane preferatul meulove struck.
Nu am citit cartile dar am citit multe comentarii pe diferite situri iar serialul este foarte diferit de carti, deci nimeni nu are de unde sa stie ce o sa se intample.
Sper sa nu moara Damon, nu m-as mai uita la serial cu aceeas placere daca ar muri el.
pup:*.

| alexandrabuga96 a răspuns:

Deci ador serialul, iar preferatul meu e Stefan:angrynu stiu de ce).In legatura cu faza in care il musca Tyler pe Damon te referi la serial (daca da, nu moare, deoarece o sa il salveze Stefanlove struck) pentru ca in carte nu mi aduc aminte sa fii facut Tyler asta si am ajuns la vol 5 (poate in vol 4-reuniunea, cand i s-a alaturat lui Klaus, dar nu cred)

| gabrielutzu a răspuns:

Ce porcarie! Cum poti sa te uiti la asa ceva? Lasa mizeriile astea si uita-te la niste filme serioase.

| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe despre carti, gasesti aici :
http://www.cartidecitit.ro/......Carti-Bune

| Elena_3336 a răspuns:

Ador serialul si acum sunt la volumul5 dar n-am ajuns la partea asta:-s si imi place damon:X:Xe cel mai dragut