| anonim_4396 a întrebat:

Cine are abonament la Digi? Îl plătesc dacă mă ajută!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu te ajut fara sa ma platesti. Poti sa ma contactezi aici sau in privat.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru Salontanul):

Ai un numar de telefon?

36 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu

| cezarteodosiu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si te-ai inregistrat pe digi-play.ro?

| DoarBogdan a răspuns (pentru cezarteodosiu):

Nup. Asta nu am facut sad Dar ce problema ai cu asta?

| cezarteodosiu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca poti sa-ti faci cont pe digi-play si sa-mi dai datele contului, te platesc oricat vrei tu!

| cezarteodosiu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sau dupa ce iti faci cont, macar sa inregistrezi 2 filme pentru mine. Daca ai face unul din aceste 2 lucruri, m-ai ajuta foarte mult!

| cezarteodosiu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te rog mult, mult de tot.

| deeeaqq a răspuns:

Eu am.
Ăhă, ăhă.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru deeeaqq):

Si ti-ai facut cont pe digi-play.ro?

| deeeaqq a răspuns (pentru cezarteodosiu):

Neh.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru deeeaqq):

Te rog frumos, daca poti sa-ti faci cont pe digi-play si sa-mi dai datele contului. Te platesc oricat vrei tu!

| cezarteodosiu a răspuns (pentru deeeaqq):

Ori, dupa ce iti vei face cont pe digi-play, macar sa inregistrezi 2 filme pentru mine. Daca vei face un ul din aceste 2 lucruri, m-ai ajuta chiar foarte mult! Te rog frumos.

| JustStitch a răspuns:

Si eu am happy

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Dar ti-ai facut cont pe digi-play.ro?

| JustStitch a răspuns:

Pe digi-play nu, mi-am facut cont pe digicare, contul meu digi, pot vedea toate facturiile, apelurile primite si efectuate, si ofertele etc.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Si poti sa-mi dai datele contului? Te platesc oricat vrei tu!

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Sau daca nu, macar sa inregistrezi pentru mine 2 filme de pe digi-play, daca poti. Dar, oricum te platesc pentru ajutorul oferit!

| JustStitch a răspuns (pentru cezarteodosiu):

Nu vreau nimic de la tine, poti intra aici
》》 》》 https://digicare.rcs-rds.ro/#/create-account 《《《《 iti faci cont, este simplu, si te loghezi, bafta

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Dar eu nu am abonament la Digi. Asta e problema!

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Stiam si eu asta.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Si nici nu vreau sa imi fac.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Deci, ma poti ajuta? Ori sa inregistrezi tu cele 2 filme (si iti spun care sunt si cum sa le inregistrezi), ori daca poti sa-mi dai datele contului tau de pe Digi.

| cezarteodosiu a răspuns (pentru JustStitch):

Poti sa ma ajuti? Te rog mult de tot! Am mare nevoie. crying

| justadream94 a răspuns:

Am si eu,, nu trebuie plata pentru o simpla discutie.

Răspuns utilizator avertizat