| Sara2 a întrebat:

Cine considerati ca merita sa castige romanii au talent?
eu nici nu ma mai uit la aceasta emisiune de cand a fost eliminat mirica danut

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Sincer, mi-ar fi plăcut să câştige Cosmin Mihalache, dar a fost eliminat în semifinală. Acest pianist m-a uimit, pur şi simplu.
Dar, printre cei rămaşi în finală, i-aş da o şansă la victorie, lui Răzvan Alexe şi lui Cristian Gog.

O zi bună.

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

Si lui Mihai Petraiche ce-i da-ti? Un kkat din cate am vazut pana acum din rasp voastre!
Romania s-ar face de ras in ultimul hal daaca ar castiga Razv Alexe pentru ca ce face el nu se considera mare talent, este doar hip-hop, talent nuuu
Nu-ti trebuie voce pentru treaba asta ci doar dictie si o oarecare miscare scenica pe care orice amator de show biz o poate facewinking Dar lumea o sa-l voteze din propaganda ca asa face romanulwinking

| positivity a răspuns (pentru BCoMichael):

Toţi avem păreri diferite, nu spun că Mihai Petraiche nu merită să câştige; nu, nu am spus asta în nici un caz, este şi el un tip foarte talentat.
Poate ai dreptate în legătură cu Răzvan Alexe, dar ce spui de Cristian Gog?
Numărul său nu te-a fascinat absolut deloc? Oricum, toţi avem păreri diferite; nu trebuie să ne certăm acum.
Vom vedea cine va câştiga; nu trebuie să facem chiar aşa un mare tam-tam, din acest concurs. Cum spune un proverb, cel mai bun va câştiga. =)

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

Cristian gog a fost primul meu favorit in acest show si cred ca merita sa ajunga departe in concurs, scuze de limbaj dar am fost nervos pentru ca toata lumea vede aur in acest om care are o strategie bine pusa la punct sad
El incearca sa capteze puplicul cu fraze dragut regizate si cu o poveste lacrimogena, ca Adrian Tutu, castigatorul de anul trecut de la rat care nu reprezenta decat un alt raper al momentului si care a fost votat pentru povestea sa happy
Cu siguranta ca numarul lui Cristian Gog mi-a placut, mai mult decat atat chiar l-am considerat genial si a reusit sa trezeasca in mine anumite sentimentewinking
Acum sa vedem ce zice si poporul, poate ca nu o sa iasa cine merita....vedem :*
PS: Nu noi l-am votat pe base? laughing rolling on the floor

| positivity a răspuns (pentru BCoMichael):

Ai dreptate.
Uneori, majoritatea oamenilor aleg oamenii doar după aparenţe, fără să se gândesc la ce s-ar putea întâmpla mai târziu.
Aşa l-am votat pe Băsescu, fără să ne gândim la ce urma să se întâmple; ne-a băgat în criză.
Oricum, să sperăm că oamenii îl vor vota pe cel mai talentat la acest concurs; toată lumea are păreri diferite, deci sigur vom avea o surpriză. =)

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

Ideea e ca base nu a avut nici aparenta, dar competenta laughing
Si sunt putin ingrijorat ca acest Razvan Alexe (unchiul meu) o sa castige si nu merita asta pentru ca aruncam adevaratele talente la gunoi
PS: Da, Razvan e unchiul meu si e destul de emancipat pacat ca e pedofil ~ scuze de limbaj pisi laughing

| Azµre a răspuns:

Cristian Gog - Mentalistul pur si simplu este genial si este ceva cu totul si cu totul deosebit!

| IonutAxi a răspuns:

Crisitan Gog

| betsy a răspuns:

Nu prea conteaza cine merita, din moment ce voteaza poporu'. In situatia asta, are sanse foarte mari Gigel laughing

| SmoKeM a răspuns:

Eu vreau sa castige razvan alexe

| DuckShooter a răspuns:

Cred ca bataia pe primul loc va fi intre razvan alexe si radu ionescu. dar razvan alexe va casiga

| Λl๓a a răspuns (pentru DuckShooter):

Cred ca bataia pe primul loc va fi intre CRISTIAN GOG si KREM. Dar juriul decide cine castiga.

| pwp a răspuns (pentru Λl๓a):

De fapt, publicul decide.De-acum,juriul nu mai are niciun rost in emisiune.

| Kenzorr a răspuns:

KreM LoL are o vece de milioaneee!