| Zendayya a întrebat:

Cine este fan "Grey's anatomy"(anatomia lui Grey)? care este personajul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| camryn a răspuns:

Toti dau un anumit farmec filmului, dar cred ca cel mai mult imi place de Christina Yang... e atat de sarcastica uneori, incat nu poti sa nu razi la replicile ei.hee hee
Imi place si de Meredith + concluziile ei de la finalul fiecarui serial.

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu sunt fan, este serialul meu preferat l-am vazut de 7 ori si inca m-as mai uitat.Derek Shepherd!love struck

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai,inainte preferata mea era Addison,dar dupa ce a plecat Addie,Arizona a devenit favorita mea.
Totusi, un alt personaj care mi-a placut foarte mult a fost George, pacat ca a murit

| ICanSeeAll a răspuns:

Mie imi place serialul. Meredith e personajul favorit.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| biancaalexe a răspuns:

Eu sunt fan. Pot sa zic ca imi place Meredith dar si Izziewinking.

| SteauaNordului a răspuns:

Buna!
derek sheperd e preferatul meu ca personaj masc. ca personaj fem imi mai place mult Christina Yang big grin

| RobertaIulia a răspuns:

Dr.O'Malley

| vladutz_8053 a răspuns:

Meredith love struck