| dudulica34 a întrebat:

Cine este fan Paul Walker? VA vine sa credeti ca a murit?sad

Răspuns Câştigător
| Cezarik04 a răspuns:

Si mie imi pare rau... dar nu avem ce sa facem mai bine ridica liniuta aia de pe fata si indoaio sa fie mai vesela cam asa : happy

12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ce nu-i suport pe ăia care se dau fani Paul Walker, când nici măcar nu ştiu cine era. Acum că a murit, toţi sunteţi fani, toţi îl iubiţi şi vă pare rău. Terminaţi cu prostiile astea, nu e primul şi nici ultimul care moare.

| dudulica34 explică (pentru AikkoxD):

Auzi puteai sa zici ca nu si gata! DAca imi place nu te intereseaza pe tine hai du-te si te culca ca ti s.a racit lapticul!

| AikkoxD a răspuns (pentru dudulica34):

Deci am avut dreptate.

| dudulica34 explică (pentru AikkoxD):

Nu.ti mai da u cu parerea ca nu.mi place si ma dau mare fan! De unde stii poate chiar imi place!

| OnuOnulică a răspuns:

R.I.P Paul Walker.
Nu pot să zic că eram fan dar...

| vangaelis a răspuns:

La prima intrebare rasupunsul meu este "nu" iar la cea de a doua intrebare raspunsul meu este "da".

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Da ma el chiar a murit cauta pe net sa vezi, s-a bagat intr-un stalp a luat foc si a bubuit masina.

| Assy99 a răspuns:

Nu, nu-mi vine sa cred asta. E ca un seism in viata mea. Am crescut urmarindu-i filmele din seria FAST AND FURIOUS.
Chesti asta nu e dreapta. Deloc. :'(

| Karamba a răspuns:

Asta e toti o sa murim intr-o zi. El a fost un mare actor tot respectul happy

| Lifar a răspuns:

Vezi ca au murit zilele astea, personalitati mult mai importante decat actorasul asta! Ele si-au pus amprenta pe istoria lumii, nu pe a volanului!

| dudulica34 explică (pentru Lifar):

Da am vazut ca au murit mai multe personalitati! A fost asa ceva ciudat saptamana aia!