| MauroMania777 a întrebat:

Cine îmi face un rezumat al serialului Sacrificiul? Nu am înțeles prea bine firul povestii. De ce s-a culcat Ioana cu Andrei? Cine este această Ștefania? Vreau mai multe detalii, nu am reușit sa vizionez episoadele integrale

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Abia a inceput serialul, si eu sunt in ceaţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana s-a culcat cu Andrei pentru că avea nevoie urgent de bani ( 75.000 de euro ), pentru a merge cu Ștefania la Viena să o opereze. Practic, Ioana s-a "sacrificat" ca să o salveze pe fată, ăsta fiind sacrificiul din serial. De aici numele de "Sacrificiul".
Ștefania este fiica Brandusei, care a murit în episodul de aseară pentru că s-a aruncat pe geam.

Spoiler: Iris și Amza o să fie împreună, îți garantez 100%.

Răspuns utilizator avertizat