| Bianca1992013824 a întrebat:

Cine imi poate da un rezumat la filmul Sherlock Holmes?

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

2 tipi- Sherlock, înzestrat cu un creier copleşitor de mare şi Watson, personaj principal, dar nu prea important -rezolvă mistere.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intra pe www.imdb.com, cauta filmul si gasesti acolo rezumat, actori, tot ce vrei.
Acuma, lumineaza-ma si pe mine, te rog.
Stiu ca americanii aia cretini nu citesc o carte ci asteapta sa iasa filmul. Tu, nici macar filmul nu vrei sa-l vezi?

| Bianca1992013824 explică (pentru ardnaxur1961):

Da stiu iti raspund dupa ceva timp cateva luni, am vazut filmul de vreo 2 ore ceva de genul la scoala si nu am mai vrut sa il vad iar asa ca m-am gandit ca poate ma ajuta cineva