| Sonia822 a întrebat:

Cine imi poate face un rezumat (sau da link ro/eng) cu ultimul episod din The King of Queen? (Trasnitii din Queens)

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

S-au certat, s-au despartit, s-au certat din nou, s-au repezit amandoi in China sa ia copilul in adoptie, s-au impacat in avion, au luat copilul, ea a descoperit ca e insarcinata si s-a panicat, dupa ce s-a nascut copilul, tata socru se intoarce acasa cu "nu a mers"

| Sonia822 explică (pentru JicaContra):

Dar tasu` apucase sa se mute, in sfarsit? Unde?

| JicaContra a răspuns (pentru Sonia822):

S-a casatorit cu ALTA femeie, nu cu cea cu care pregatea nunta si care cica, ca era gay, in penultimul episod, si s-a mutat la ea