| PriliBlueBlood a întrebat:

Cine imi poate spune cat mai multe filme de groaza?

Răspuns Câştigător
| roby_6848 a răspuns:

Http://www.filme-groaza.ro/filme-groaza/?pn=87.87 de pagini numai cu filme de groaza. sper sa te ajute. funda:D?

1 răspuns:
| aly19223 a răspuns:

Iti pot spune citeva chiar infricosatoare incearca: the grudge 1 (blestemul 1); the grudge 2; the grudge 3; canibalii; unul pe cre nulm vazut pentru ca mi-a fost frica se numeste drak to me hal (tirit in iad) dar nu stiu daca l-am scris corect si mai e camera 1408 am vazut putin din el si era un barbat care vorbea la telefon si tipa ca vrea sa il omoare iar un film pe care l-am vazut cu prieteni si e chia infricosator! si te sfatuiesc sa nu il vizionezi singura suspiria si mai stiu unul pe care nu mil amintesc pre bine dar cred ca e ceva de genul,, ultimele zile ale planetei pamint'' sper ca te-am ajutat