| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune un film coreean fain care sa nu aiba tema istorica?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Nu rata la filme coreene pe Kim Ki Duc cu "3-Iron"; fermecator filmul si ciudat, cu doi indragostiti care au o complicitate speciala si care tac tot filmul, adica nu vorbesc dar fac tacerea sa vibreze si sa cante.
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi62128409/

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Bujo, "Imparatul Marii nu zice de istorie",totusi in el este vorba despre un sclav ce devine comandant militar, in timpul nu stiu carei dinastii, iar in reclama suntem asigurati ca vom avea parte de multe batai! trebuie` sa fie batai de cap, caci are peste 50 de episoade d'oh

| nykymyky a răspuns:

Lourenda

| Quing a răspuns:

Imparatul Marii nu zice de istorie e pe National TV la 20:15, i vezi poateti place