| Alex_Drx_1999 a întrebat:

Cine imi poate spune un film in gen esti prins intre viata si moarte undeva la mijloc stiu ca am vazut o data un film in care un detectiv a murit si sufletu lui a ramas pe pamant pentru a afla cum a murit ceva de genu asta

Dau fundita pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Invisible (2007),The Lovely Bones (2009),Just Like Heaven (2005),Over Her Dead Body (2008),Dead In Tombstone (2013)//Dead Like Me (serial)

| Alex_Drx_1999 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult mai astept raspunsuri, Cam toate filmele care mi le-ai sugerat le-am vizionat traileru pe cinemagia si o sa vizionez 2 happy mai astept sugestii daca nu vor mai fi iti voi da fundita

1 răspuns: