| DownAnima a întrebat:

Cine imi poate sugera niste animeuri cu sabi multe (Inafara de : Fairy tail, Blood-C, Naruto, Bleach, One Piece, Death Note,)

Răspuns Câştigător
| tammyta a răspuns:

Atunci, uite un site care are toate desenele aparute vreodata la TV, poate o sa gesti ceva interesant( sper):http://www.deseneanimate.biz/

2 răspunsuri:
| DownAnima explică:

Le-am vazut pe amundoua sad

| tammyta a răspuns (pentru DownAnima):

Atunci, uite un site care are toate desenele aparute vreodata la TV, poate o sa gesti ceva interesant( sper):http://www.deseneanimate.biz/

| tammyta a răspuns:

SHAMAN KING, si YO-GHI-OH!, yu-ghi-oh nu e cu sabii, dar tot genul asta de serial e, adica este cu cartii care prind viata in dimensiunea umbrelor si...alte chestii, ma rog, sper sa intelegi! oricum, merita vazut, cel putin shaman king( regele saman este in romana, daca vrei sa cauti pe google) "REGELE SAMAN" mie imi aduce aminte de copilarie, cand eram mica credeam ca o sa ma marit cu Yoh sau cu Morty, etc.sad big grin