| vLooM a întrebat:

Cine imi zice si mie niste filme cu vreme extrema ( cu >- zapada abundenta, fulgere, vant puternit, Tornada, Tsunami etc)

Dau funda la cine imi zice filme multe!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Impossible (2012),Firestorm: Last Stand At Yellowstone (2006),Twister (1996),Absolute Zero (2006),The Flood: Who Will Save Our Children? (1993),Frozen Impact (2003),Trapped: Buried Alive (2002),Devil Winds (2003),Stranded (2012),Into The Storm (2014)

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca Into The Storm ( 2014 ). Un film super bun happy

| RobertMoon a răspuns:

Wind chill unu care face cat multe filme.

| TheRealDaniel a răspuns:

2012 le are pe toate, e bun. Ti-l recomand. Vizionare placuta!

| Kitt3 a răspuns:

Uita-te la 3lar, sigur sa sa gasesti tu ceva.

| Andrew_Ionut_1985 a răspuns:

Sharknado(1,2)