| DemonSinguratic a întrebat:

Cine imi zice si mie un film indian cu Salman Khan sau Shahrukh Khan pe care sa nul fi vazut dau funda

Răspuns Câştigător
| fanindia a răspuns:

Cel mai nou film a lui Salman se numeste Ek Tha Tiger am inteles ca a fost un succes la premiera.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Karan Arjun
Maya Memsaab.

| PяInCєSs a răspuns:

Pai noi de unde stim pe care le-ai vazut?
uite cateva:
Don 2 (2011) Don
Always Kabhi Kabhi (2011) Dancer / Singer
RA. One (2011) Shekhar / G.One
My Name Is Khan (2010). Rizwan Khan
Dulha Mil Gaya (2010). Pawan Raj Gandhi 'PRG'
Koochie Koochie Hota Hai (2010).Rocky
Kal Kisne Dekha (2009).(unconfirmed)
Billu (2009). Sahir Khan
Aao Wish Karein (2009). Narrator (voce)
Rab Ne Bana Di Jodi - A Match Made in Heaven (2008). Surinder 'Suri' Sahni / Raj Kapoor
Bhoothnath (2008). Aditya Sharma
Om Shanti Om - Doi oameni, acelasi destin (2007). Om Prakash Makhija / Om Kapoor
Heyy Babyy (2007). Raj Malhotra
Chak De! India (2007). Kabir Khan
I See You (2006) Street Guitarist
Kabhi Alvida Naa Kehna - Sa nu spui niciodata adio (2006) Dev Saran
Alag: He Is Different. He Is Alone. (2006). Special Appearance - Song
Baiju Aur Tansen (2006). Bajiu
Don (2006) Don/Vijay
Kaal (2005). Special Appearance (Song)
Paheli (2005). Kishen/The Ghost
Silsiilay (2005). Sutradhar
Swades: We, the People (2004). Mohan Bhargav
Veer-Zaara - O iubire de legenda (2004). Veer Pratap Singh
The Incredibles - Incredibilii (2004).Mr. Lajawaab/Mr. Incredible (Hindi-language version)
Main Hoon Na - Victorie totala (2004). Maj. Ram Prasad Sharma
Yeh Lamhe Judaai Ke (2004) dusant
Kal Ho Naa Ho - Tomorrow May Never Come (2003). Aman Mathur
Chalte Chalte - Poveste de dragoste (2003). Raj Mathur, daca mai vrei gasesti pe http://www.cinemarx.ro/persoane/Shahrukh-Khan-5430.html sau http://www.cinemarx.ro/persoane/Salman-Khan-113715.html

| DONASABY a răspuns:

Sunt fan Shahrukh Khan si am toate filmele lui. Ultimul lui film se numeste Jab Tak Hai Jaan! superb!