| Mimo2 a întrebat:

Cine mă ajută să găsesc un film?
Când eram mai mic, am privit un film, cred că era ceva horror/SF și nu imi mai aduc aminte mare lucru din el.
Dar știu că era interesant, erau 2 creaturi/rotoboți, habar n-am ce erau, care cumva se luptau pe planeta noastră și unul cred că incerca să protejeze oamenii, iar celălalt incerca să ii omoare (cred).
Țin minte ca unul din el era imbracat ca un scafandru/astronaut sau avea ceva in cap de genul, ori mi se pare, dar ce știu sigur, e că asta când voia să atace pur și simplu arunca de pe antebrațe niște discuri de oțel la o viteză foarte mare și se fugăreau prin păduri, etc, etc, nu prea imi mai amintesc...
Cum aș putea să găsesc filmul asta? Aș mai vrea să il văd...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Showdown at Area 51 (2007)

1 răspuns: