| TiaFCRB a întrebat:

... Cine o sa formeze un cuplu cu Kiba din Naruto?

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Scuzai pe tipi de mai sus, erau indispusi :D
Pai kiba nu o sa faca niciun cuplu direct dar indirect va face cu Hinata din ce am vazut noi din desenele lui Kishimoto dar Hinata va face si cu Nartuo deci, Kiba si cu Naruto vor trebui sa se bata pentru ea, dar asa ceva in anime nu se va intampla niciodata doar in Episoadele Speciale ca cele de aici http://narutofan.forumulmeu.ro/f7-ova

| TiaFCRB explică (pentru AlexanderTheG):

Dar Itachi?

| AlexanderTheG a răspuns (pentru TiaFCRB):

Kishimoto despre Itachi nu a spus nimic si oricum itachi e mai serios, nu prea e genul lui... + ca a murit saracu la 20 si ceva de ani sad

| TiaFCRB explică (pentru AlexanderTheG):

Mersi crying dc a murit tocmai el...imi pare rau era personajul meu preferat. Apropo unde ma pot uita la episoade? pentru ca eu nu le-am vazut pe nici unulcrying dca sti

| TiaFCRB explică (pentru AlexanderTheG):

Gta stiu..pe Vplay///

| AlexanderTheG a răspuns (pentru TiaFCRB):

Http://narutofan.forumulmeu.ro/f3-episoade
mai usor sa le vezi aici decat pe vplay

| TiaFCRB explică (pentru AlexanderTheG):

Multumesc muult ....Sunt fan mare.

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Masashi Kishimoto, a spus clar într-un interviu că acest anime nu va fi unul de dragoste.

| Loome a răspuns:

Câinele lui. Oameni buni, Kishimoto nu ar face nimic de genul care să fie Canon.