| Alecsa a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cateva anime-uri frumoase?

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Hellsing-o organizatie care lupta impotriva vampirilor si are ca arma secreta cel mai puternic vampir(si e si continuarea hellsing ova), coasa mortii o scoala care il are ca director (directoare) pe moartea si are ca elevi niste demoni care omoara alti demoni oricum e jmecher, full metal alchimist preferatul meu doi frati alchimisti carora le moare mama si ei incearca so o readuca la viata unul pierzandu-si corpul transferandusi sufletul intr-o armura medievala iar celalalt Edward isi pierde mana si piciorul si o verisoara ii face altele din metal si shaman king un concurs de shamani si vine unu rau si se bat. fundita big grin?

4 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Vampire Knight
Yu Yu Hackusho
Inuyasha
Kaleido Star
Vampire Rosario +
Kiyoro Chan
Altele:Naruto, Naruto Shippuden, Inuyasha, Kaleido Star, Bleach, Another, Ao no Exorcist, Angel Beats!, Kaze no Stigma, Shaman King, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Rosario + Vampire, Kimikiss Pure Rouge, Kimi ni Todoke, Bokura ga Ita, Itazura na Kiss, Paradise Kiss, Peach Girl, Special A, Lovely Complex, Kaichou wa Maid-sama!, Skip Beat, Tokyo Mew Mew, Durarara, Guilty Crown, Deadman Wonderland, Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Anohana, Soul Eater, [C], Sankarea, DN Angel, Fairy Tail, Elfen Lied, Kampfer, Shugo Chara!, La Corda D'Oro, Uta no Prince-sama, Hotarubi no Mori E.Am mai gaset pe netlaughing

| Alecsa explică (pentru Denis777):

Multumesc am vazut cateva episoade din Kimikiss poure rouge si imi place mult.

| Denis777 a răspuns:

Mersii pentru funda laughing

| Alecsa explică:

Mie imi plac animele mai romantice dar multumesc oricum ca mi-ai raspuns asa repede.