| ChishyyAlle a întrebat:

Cine s-a plictisit de "Hannah Montana"? eu da! cine e de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| JustLeaveMeAlone a răspuns:

Bineinteles ca da! M-am plictisit complet de Hannah Montana! Funda?

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu! A fost cat a fost. Acum ma uit la NiNi, Sonny with a Chance, Jonas LA si Wizards of Waverly Place. Tu la ce te uiti?

| Bianka a răspuns:

Eu

| mmary a răspuns:

Euhappy

| myruna26 a răspuns:

Eu... astia care scriu scenariul la hannah montana nu mai au pic de imaginatie... era misto la inceput dar acum au intrecut masura peste tot vezi doar peza lui miley IN FIECARE MAGAZIN

| DrummerDreams a răspuns:

Euuuuu...deja ma enerveaza copii astia care spun intr-una " vaiii hannah montanna":-& si vad peste tot numai hm:-&
yac...:-&

ii asa de enervanta ~x(

| Andruza a răspuns:

Și euu

| AndrikNebunik a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuu! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar, acest serial e demodat mai ales pentru adolescentii de 17 ani.Multi spun ca asceasta vedeta este plictisitoare dar eu sunt de acord cu raspunsul izzei.happy

| Dadaa2000 a răspuns:

Da. a devenit plictisitor.