| MissVamp a întrebat:

Cine s-a uitat la printul jumong,giuvaerul palatului, concubina regelui...altele de la tvr 1? ce parere aveti de ele? eu le plac pe toate, mult dar cel mai mult imi place jumong. dar voua? spuneti serialul coreean care merita fundita!

4 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

Incearca DaMo care a fost pe tvr2 acum un an am impresia...si,desigur,Secretele de la Palat. Sunt multe seriale coreene foarte frumoase. Eu ti le recomand si pe cele de pe Euforia care incep pe la 16winking

| ryuu a răspuns:

Incepand cu giuvaerul palatului am inceput sa descopar lumea serialelor coreene. Mare majoritatea au fost frumoase, dar la fel ca tine cel mai mult mi-a placut Printul Jumong, din seria Legendele Palatului. Si mi-a mai placut foarte mult Coffe Prince (netelevizat), il recomand. Alte recomandari ar mai fi: baieti de bani gata, City Hunter, etc. A, urmareste postul Euforia.

| noname2021 a răspuns:

Incearca ilijimae sau ilijimae returns e frumos, nu vrei seriale din 2012? daca vrei eu deja ti le zic, love rain e superb, k pop ultimate audition super, The King 2heartshappy
sunt multe seriale superbe, si de asemenea mi-a placut printul jumong

| iuonak93 a răspuns:

Si mie tot Jumong, daca vrei uita'te si la continuarea lui Kingdom of the winds, Taramul dintre vanturi gasesti pe youtube subtitrat in romana