| simplegirl2 a întrebat:

Cine se mai uita la Serialul:"Lacrimi la Marea neagra"? Cum vi se pare aceasta "iubire" cu violente animalice?

Răspuns Câştigător
| RăducanuConstantin1 a răspuns:

Eu si mi se pare un serial foarte adevarat cu realiatea de zi cu zi care face referire la viata pe care o duc majoritatea femeilor de pe aceasta Planeta! Pe scurt serialul e superb si fiecare episod te tine cu sufletul la gura

7 răspunsuri:
| citatedinviata a răspuns:

Eu. Mi se pare urat din partea acelui om sa se comporte asa cu sotia lui

| Havyna a răspuns:

E un serial super! Foarte bine realizat. Sper ca într-un final Tahir și Nefes să rămână împreună! happy

| simplegirl2 explică (pentru citatedinviata):

Doamne ferește de așa ceva in viața reala.dar îmi place de Nedea și Tahirhappy

| simplegirl2 explică (pentru RăducanuConstantin1):

Da așa e..eu una am început acum sa ma uit și e foarte fain(in afara de bataie care trebuie sa o indure Nedeasad dacă exista așa persoane acelea nu sunt oameni ci Animale

| Simpatic a răspuns:

Orice telenovela turca imi starneste o stare de voma.
Imi place Turcia ca tara, ca peisaje dar atat, telenovelele si limba lor sunt de cacao.
Imi plac in schimb telenovele din America Latina ca acolo ai ce vedea o cateo mulatra de aia buna, cate o pornaciune care umbla cu o fosila pentru bani etc chestii de astea intalnite si in Romania.

| deix001 a răspuns:

Euu. Sunt la episodul 12. Ma uit dinainte sa se difuzeze la TV. Serialul e super.

| simplegirl2 explică (pentru Simpatic):

Nic înseamnă ca sunt de "cacao" dacă toe nu îți plac; fiecare cu gustul sau