| fuckU a întrebat:

Cine se uita la telenovela teresa? eu din pacate am pierdut ultimele 3 episoade... cine ar putea sa imi spuna ce s-a intamplat i-as fi recunoscatoare(agradesida :d ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| yinna a răspuns:

Deci ador tenelovela asta. Poi teresa s-a impacat cu arturo dupa ce el a inselat-o cu paloma si a fost mintita ca a fost cu niste prieteni...ma rog si love struck surpriza ca paloma a murit pentru ca isi daduse intalnire cu arturo sa ii spuna ca teresa s-a culcat cu mariano cu o zi inainte de nunta si cand sa traverseze a calcaat-o masina. A fost dusa la spital si acolo teresa s-a dus la ea si abia vorbind paloma i-a spus ca arturo s-a culcat cu ea in noaptea cand a plecat de la cuernavaca. Si apoi a murit.Si acum de fundatia ei se vor ocupa arturo si teresa :X nu mai tin minte altceva. Fundita? :*