| NANANAHehh a întrebat:

Cine se uita la tiumful dragostei? pe acasa) si cine s-a uitat la aurora? acasa)

3 răspunsuri:
| alledawn a răspuns:

Eu m-am uitat la Aurora si ma mai uit si la Triumful Dragostei can am timp. big grin

| NANANAHehh explică (pentru alledawn):

Nu-i asa ca a fost soooooooper aurora? am si plans! cand a 'murit'cesar si cand a murit aurora...si dela triumful dragostei nu-i asa ca e super frum max si foarte antipatica jimena?

| alledawn a răspuns (pentru NANANAHehh):

Daa laughing) Auroara mi-a placut foartee mult love strucklove strucklove struck