| Sonia822 a întrebat:

Cine se uita pe A1 si poate sa-mi povesteasca pe scurt care e faza cu `Vulpita`? Ce e asta, show? Film? Emisiune? Stire?

Răspuns Câştigător
| Anomaly080 a răspuns:

Viorel se casatoreste cu Vulpita, dupa care ea are mai multe acturi sexuale cu alti baieti si Viorel se cearta cu parintii lui din cauza ca nu o primesc pe Vulpita la ei acasa. Copilul lor este la parintii lui Viorel si ei vor sa mearga cu protectia copilului sa l recupereze. Acum tot fac teste la poligraf sa vada daca copilul e cu Viorel sau cu altcineva. Cam atat stiu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inițial am crezut că vorbești de Autostrada A1 rolling on the floor
mda... cei cu iq-ul identic cu cel al vulpitei ar fi in stare să-ți răspundă.
Se uită ore întregi dar o carte n-ar citi nici împușcați. rolling on the floor Că mno... e obositor, știi ce zic?

| Anomaly080 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca avem timp sa ne uitam la emisiunea respectiva nu inseamna ca nu avem timp sa citim. Eu personal citesc destul de mult dar nu inseamna ca nu pot sa ma uit la ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anomaly080):

Te uiți pentru ce?! Să te amuzi de niște oameni amărâți? Scuză-mă!